o mnie :  


o mnie :  o mnie :  
Hej! Jestem Ewa i witam cię na moim blogu, gdzie dzielę się przemyśleniami! Jeśli mnie nie znasz to poniżej kilka informacji na mój temat :)

Krystian- mój mąż jest studentem na Union school Theology w Walii, a ja aktualnie jestem żoną, która stara się wspierać go jak tylko może :) Razem mieszkamy w Cieszynie i obecnie cieszymy się pierwszymi wspólnymi chwilami jako nowożeńcy :)
Razem wierzymy, że Bóg powołał nas, aby iść gdziekolwiek nas pośle oraz rozgłaszać wspaniałą i przemieniającą życie ewangelię.
Wierzymy, że celem naszego życie jest uwielbienie Boga i cieszenie się nim na wieki, dlatego też chcemy ofiarować nasze życie na służbę Bogu. („Proszę więc was, bracia, przez miłosierdzie Boże, abyście składali wasze ciała jako ofiarę żywą, świętą, przyjemną Bogu, to jest wasza rozumna służba. A nie dostosowujcie się do tego świata, ale przemieńcie się przez odnowienie waszego umysłu, abyście mogli rozeznać, co jest dobrą, przyjemną i doskonałą wolą Boga.” List do Rzymian 12:1-2)

Założyłam bloga, aby móc dzielić się z wami dziedzinami w jakich Bóg otwiera mi oczy. Coraz bardziej widzę jak obraz Boga jest przekrzywiany w świecie i nie zgodny z tym co pisze o Nim w Słowie Bożym, dlatego mam nadzieję, że dzięki Bożej pomocy oraz łasce, będę mogła przedstawiać wam Boga, który jest święty, potężny, sprawiedliwy, ale również pełen łaski i miłosierdzia.
To wszystko o czym piszę nie pochodzi z mojej własnej mądrości, ale od tego który daje mi łaskę i otwiera moje serce coraz bardziej na niego.
Mam nadzieję, że moje wpisy będą dla was zachęceniem i przypomnieniem o Bożych obietnicach :)