𝓒𝔃𝔂 𝓶𝓲𝓵𝓬𝔃𝓮𝓷𝓲𝓮 𝓳𝓮𝓼𝓽 𝔃ł𝓸𝓽𝓮𝓶?


30 Mar
30Mar

 Co jeśli Bóg milczy? Co jeśli nie czujemy jego obecności? Czy to znaczy ze nas porzucił? Czy to znaczy że nie słucha już naszych modlitw?

 Nie zawsze jest kolorowo. Nie zawsze mamy dobry czas z Bogiem. Nie zawsze czujemy, że Bóg wciąż jest z nami. Czasami modlimy się, ale mamy wrażenie, że tak naprawdę mówimy do ściany. Czytamy słowo, ale nic z niego nie wyciągamy. Przechodzimy ciężkie momenty i mamy wrażenie, że Bóg tylko patrzy na to, ale nic z tym nie robi. Prawda jest jednak inna. On jest wierny. Nawet jeśli w to nie wierzymy w każdym momencie naszego życia, to On jest WIERNY.

 „Wierny jest Bóg, przez którego zostaliście powołani do społeczności jego Syna, Jezusa Chrystusa, naszego Pana.” ‭‭I Koryntian‬ ‭1:9‬   

Nawet jeśli my jesteśmy niewierni, On zawsze będzie wierny. Nie porzuci nas ani nas nie zostawi 

(„A sam PAN pójdzie przed tobą, on będzie z tobą, nie porzuci cię ani cię nie opuści. Nie bój się ani się nie lękaj.”Powtórzonego‬ Prawa ‭31:8‬ )

 To jest niesamowita obietnica! Możemy być spokojni, wiedząc ze on jest wierny CAŁY CZAS.

 Nie zawsze będziemy odczuwać Bożą obecność, ale możemy być pewni, że Bóg z nami cały czas jest. Jednak często tego nie zauważamy. Dlaczego?

 Czasami pojawia się coś co przysłania nam jego obecność. Coś co nie pozwala nam w pełni ujrzeć jego majestatu. Coś co powoduje, ze nie umiemy słyszeć Jego głosu. 

Jeśli masz czas w którym ciężko jest ci dostrzec jego obecność - WOŁAJ do niego, tak jak Dawid w swoich psalmach. Wołaj do niego, krzycz do Swojego Zbawiciela. Nawet jeśli nie dostaniesz odpowiedzi - pamiętaj ze On słucha. Nawet jeśli milczy, Jest z Toba. ON po prostu jest wierny. 

Masz dwie opcje - odwrócić się od Swojego Pana i okazać według niego bunt na jego milczenie albo wołać do niego w modlitwie i czytać jego piękne, wspaniałe Słowo Boże dane nam dzięki łasce. Co więc zrobisz? 

„Jeśli chcesz słyszeć Boga, czytaj Biblię - jeśli chcesz słyszeć Boga głośniej, czytaj Biblię głośniej.”” Justin Peters

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.